2010 yılından bu yana ortodonti ürün tedarik ve pazarlama konusunda hizmet vermekte olan Orthoworld Ortodonti Malzemeleri firmamız siz değerli müşterilerimize daha üst düzey hizmet vermek amacıyla 2016 yılında sanal mağazasından aktif satışlara başlamıştır.
 
Orthoworld Ortodonti firmasının temel felsefesi; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, bilimsellik, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.
 
Vizyonumuz
 
Dental sektördeki gelişmeye paralel ve ona katkıda bulunmak, bunu yaparken de en güncel ve yüksek teknoloji araçlarını ve yönetim tekniklerini kullanmak tamamı pazarlama Orthoworld Ortodonti Firmasının en temel vizyonudur.
 
Türkiye ve harici ülkelere ihracat / ithalat ile ürünlerini tüm dünyaya pazarlayabilen; yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi kabul eden, ürün, hizmet ve eğitim kalitesiyle dişhekimlerinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayan, köklü geçmişine yakışır bir şekilde her daim fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve lider bir  ortodonti firması olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Kaliteli, sağlıklı ve uzun bir yaşam sağlamak amacı ile zamanla diş ve çevre dokularında oluşabilecek deformasyonları, problemleri, kişilerin psikolojisini bozabilecek sıkıntıları dünya standartlarında tıbbi ve bilimsel argümanlar ile harmanlayıp, mümkün olan en doğal şekilde ve en iyi biçimde tedavi etmek. Bu alanda ülkemizde ve diğer ülkelerde referans olup bu hizmetleri çalışan ve hasta arasındaki memnuniyeti ün üst düzeyde tutarak yerine getirmektir.
 
Ekibimiz
 
* ABDÜLHAMİT ELGİN - GENEL MÜDÜR
* SENA ELGİN – İTHALAT VE PAZARLAMA SORUMLUSU
* ŞEYMA KARADAYI - ULUSLAR ARASI TEMSİL SORUMLUSU
* MAHMOUD AWS DABSY - ULUSLAR ARASI TEMSİL SORUMLUSU
* ARZU ÇİMEN  – MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
* ALİ KARA – MUHASEBE VE FİNANS SORUMLUSU
* AKİF TOPÇUOĞLU - PLANLAMA VE YÖNLENDİRME SORUMLUSU